Firma Kargo Takip

Image

UPS Kargo Takip

UPS kargo takip işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilir veya güncel ve indirimli kargo fiyatlarımıza bakabilirsiniz.

Images
Image

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı kargo takip işleminin en kolay yolu da SmallCargo’dan geçiyor.

Yurtdışına gönderdiğiniz bir kargonun nerede olduğu, alıcısına ne zaman ulaşacağı gibi önemli soruların cevabı yurtdışı kargo takip yapmakta yatıyor.

SmallCargo ile 212+ ülkeden herhangi birine gönderdiğiniz kargonuzu takip etmek çok kolay. Bunun için öncelikle “Yurtdışı kargo takip” sayfamıza girmeniz gerekiyor. Sayfanın üst kısmında bulunan takip numaranızı giriniz alanına kargonuzun üzerindeki takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Bu barkod numarası aynı zamanda kargo takip numarası olduğu için yurtdışı kargo takibi yapmak istiyorsanız bu numaranın verilmemesi ya da unutulması durumunda mutlaka istemeniz gerekecektir.

Size verilen “kargo takip numarasını” ilgili kutucuğa girip “Kargom nerede” butonuna bastığınızda kargonuzun o an dünyanın hangi havalimanında ya da kargo şirketinin hangi şubesinde olduğunu anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Anlık Yurtdışı Kargo Takip İşlemi

Yapılan kargo takibi, anlık bilgilerle yurtdışı kargo gönderen kişi ya da kurumları kargonun o an nerede olduğu ve alıcısının eline ne zaman ulaşacağı konusunda bilgilendiriyor. Böylece gönderen kişi kargosunun dünyanın herhangi bir köşesinde kaybolmadığını, başına bir şey gelmediğini öğrenirken, alıcı da gönderinin ne zaman elinde olacağı bilgisine ulaşıyor.

Örneğin Almanya’nın Münih kentine giden yurtdışı kargo paketi, kargo takibi yapıldığı sırada operatörün havalimanındaki şubesindeyse bu bilgi takibi yapan kişiye anlık olarak veriliyor.

UPS, FEDEX, TNT, DHL Takip

SmallCargo.com yurtdışı kargolarınızı UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo firmaları ile 219+ ülkeye en hızlı ve güvenli şekilde gönderirken, bu firmalardan herhangi biri ile gönderilen kargonuzun takibini yapabilmenizi de sağlıyor.

UPS kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

FEDEX takip işlemlerini yapabilirsiniz.

TNT takip işlemlerini yapabilirsiniz.

DHL takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Uzmanlarımız Sizin İçin Görev Başında

Yurtdışı kargo takibi yaparken herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ise yapmanız gereken tek şey SmallCargo’nun uzman müşteri temsilcilerine 0850 000 00 00 numaralı telefondan ulaşmak. Uzmanlarımız sorunun ortadan kalkması için size yardımcı olacakları gibi kargonuzun o an nerede olduğunun bilgisini de verebilirler.

Uluslararası Kargo Takip

Uluslararası kargo takip denilince sadece gönderilen kargonun anlaşılmaması gerekir. Yurtdışından size gelen herhangi kitap, giysi, yiyecek maddesi ya da en şirketiniz için sipariş verdiğiniz ithalat ürününün kargosunun takibini de yapabilirsiniz.

Yine burada da ihtiyacınız olan tek şey kargoyu taşıyan operatörün paketi teslim alırken, verdiği barkod /takip numarası. Bu numarayı aldığınızda hem alıcı olarak siz, hem de kargoyu gönderen kişi ya da kurum sayfamızdan yurtdışı kargo takip yapabilir.

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp