Express Kargo

Image

Express Kargo

Small Cargo ana faaliyet alanı olan Express taşımacılık ile mümkün olan en hızlı sürede gönderilerinizin alıcıya güvenli şeklide ulaşmayı hedeflemektedir.

Express Kargo

Small Cargo ana faaliyet alanı olan Express taşımacılık ile mümkün olan en hızlı sürede gönderilerinizin alıcıya güvenli şeklide ulaşmayı hedeflemektedir.

Yurt Dışı Express Kargo

Yurtdışı Express Kargo hizmetiyle gönderileriniz her zaman tam zamanında ulaşsın, içiniz rahat olsun. Express Fiyat Hesaplama modülümüzü kullanarak birkaç dakika içinde göndermek istediğiniz kargonuzun maliyetini öğrenebilirsiniz. Express sevkiyat ücretini öğrenmek için bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Üç Adımda Dünya'nın İstediğiniz Ülkesine Express Gönderim

Sadece üç adımla Türkiye'den gönderinizi dünyanın herhangi bir ülkesine gönderebilirsiniz.

Express Fiyat Hesaplama Modülü

Express Fiyat Hesaplama modülümüzü açarak bilgilerinizi doğru girip formu gönderin, fiyat teklifimizi anında görün! Uzman ekibimiz sizi arayarak çıkan kargo fiyatını onaylasın!

Nakliye İşlemleri

Size iletilen fiyat teklifini kabul ettikten sonra, kutuyu Small Cargo'ya getirebilir ya da kargoyu kapınızdan alması için bir servis talep edebilirsiniz. Daha sonra gönderinizi kapınızdan alır ve dikkatle tartar, yüksek kalitede paketler ve gümrük işlemleri için gerekli hazırlıkları yaparız.

Hızlı ve Güvenli Gönderim

Gümrük işlemleri tamamlanan kargonuz artık gönderime hazırdır.  Gönderinizi, size gönderdiğimiz takip numarası ile takip edin ve gönderinizin zamanında varış noktasına ulaştığını görün.

Müşteri Beklentileri

Express kargo hizmetinde Türkiye'den istediğiniz ülkeye gönderilen ya da istediğiniz ülkeden Türkiye'ye getirtilen kargolarınız tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Small Cargo bu saydığımız tüm kargo gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kargo firmamız sürekli çalışmaktadır. Bu nedenle, express kargo gönderilerinizi ve işleyiş planlamalarını, kargo operasyonları dâhilinde ve sonuç odaklı bir şekilde yapmaktadır.

210'u aşkın ülkeye göndermek istediğiniz express kargolarınız Small Cargo güvencesinde…

İhtiyacınız neresiyse, işiniz neredeyse, evrak ya da farklı bir mal gönderimi yapacaksınız çözümleriniz Small Cargo’da…

Siz isteyin uzaklar yakın olsun…

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp