Uçak Kargo

Image

Uçak Kargo

Uçak Kargo insanların bir yerden başka bir yere evrak ya da kolilerini gönderme ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaktadır.. Özellikle gelişen dünya düzeninde zamandan tasarruf etmek isteyenlerin Uçak Kargo'ya talebi giderek artmaktadır.  Bu durumun git gide artması, kargo hizmetlerinin oluşmasına ve bu konuda insanların ihtiyaçlarını karşılama durumları meydana gelmiştir. Lojistik olarak bir ürünün bir yerden başka bir yere götürülmesi kargo işlemleri olarak adlandırılabilir. İnsanların birbirinden farklı olan Yurt Dışı Uçak Kargo şirketlerini tercih etmesine sebep olacak olumlu özellikler şu şekildedir;

Bahsedilen tüm hizmetleri profesyonel olarak yapan birçok kargo firması ön plana çıkacaktır. Kurulduğu ilk yılından itibaren Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olan Small Cargo ile yurt dışı kargolar en iyi hızlı ve güvenli şekilde alıcılar ile buluşturulur. Deneyimli ve uzman kadrosu ile tüm kargolar büyük bir titizlilik ile alıcıya teslim edilir.

 

Yurt Dışı Uçak Kargo Hizmeti

Yurt dışına kargo gönderimi yaparken göz önüne alınması gereken kurallar ve mevzuat hükümleri bulunmaktadır. Birçok ülkenin gümrük tarifelerine de mutlak surette uyma yükümlülüğü vardır. Aksi bir durumda gönderiniz ülkeye kabul edilmez.Small Cargo tüm hükümlülükleri sizin adınıza yerine getirmektedir. Yurt dışı uçak kargo hizmeti alma ihtiyacınız oluştuğunda işinin ehli ve konuya hâkim bir firma ile çalışmak isterseniz Yurt Dışı Express Fiyat Hesapla modülümüzü kullanarak anında fiyat hesaplayabilirsiniz.

 

Yurt Dışı Uçak Kargo Hizmeti ile İhracat

Yurt dışı uçak kargo hizmeti ile en sık gerçekleştirilen faaliyetlerden birisi de "mikro ihracat"tır. Mikro ihracat, 150 kg ve 7500 EUR aralığında kalınarak gerçekleştirilen bir dış ticaret faaliyetidir. Bu tür faaliyetlerin gerçekleşmesi için Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) adı verilen bir beyanın operatörlerce düzenlenmesi gerekmektedir

 

Yurtdışı Uçak Kargo ile Hızlı Gönderim

Dünyanın bütün ülkelerine her türden kargolarınızı hızlı, güvenli ve ekonomik olarak ulaştırıyoruz. Yurt dışına gönderilecek ya da yurt dışından getirilecek gönderilerinizi adresten alıp adrese kadar teslim ediyoruz. Uluslararası kargo taşımada öncelikli olarak hava kargo yöntemiyle, gerektiğinde de denizyolu, karayolu, demiryolu ve vip kurye gibi alternatif çözüm yollarıyla hizmet vermekteyiz. Web sitemiz üzerinden fiyat hesaplayabilir ya da bizi arayarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp