Hakkımızda

Image
Images

210

Farklı ülkeye sorunsuz gönderim

Neden SmallCargo taşımacılık ve lojistik hizmetlerini seçmelisiniz?

Gönderiniz, ağır bir palet ya da büyük bir paket veya sadece bir belge olsun fark etmez, size uygun hizmetlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Small Cargo ile yolladığınızda gönderileriniz dünya lideri olan uluslararası kargo firmaları tarafından hassasiyetle taşınıyor ve teslim ediliyor. Geniş bir yelpazede sunulan doküman ve paket taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, etiketleme, entegrasyon çözümleri, Abd ve Avrupa’da depolama iç dağıtım ve gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz.

SMALL CARGO, Girişimci bir ev kadınından bağımsız bir tüccara, e-ticaret sektöründen büyük şirketlere ve kuruluşlara kadar geniş bir yelpazeye servis hizmeti sunmaktadır. E-ticaret, Gıda, elektronik ve daha nice sektörlere özel çözümlerimizden faydalanmak için uzmanlarımızı aramanız yeterli.

3 adımda yurtdışına kargonuzu en kolay ve uygun fiyatlı şekilde gönderelim

SmallCargo ile gönderileriniz güvenli ve kolay bir şekilde alıcılarınıza ulaşıyor. Siz de bu ayrıcalıklı sistemin tadını çıkarın.

Ülke seçin

+90 546 568 1125 numaralı hattımızdan bize ulaşın, varış ülkesi ile alakalı güncel durum ve rakamları onaylayın.

Kargonuzu Teslim Alalım

Ödemeniz gerçekleştikten sonra kargonuzu kapınızdan teslim alalım. Pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkartalım

Sorunsuz Teslimatın Tadını Çıkarın

Sizlere ise sadece Kargo Takip sayfamız üzerinden kargonuzu takip etmek kalsın.

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp