UPS Şubeleri | UPS Tüm Türkiye için Tek Liste 2022

  • Ana Sayfa
  • UPS Şubeleri | UPS Tüm Türkiye için Tek Liste 2022
Image

UPS Şubeleri | UPS Tüm Türkiye için Tek Liste 2022

UPS Türkiye Şubeler

UPS ŞUBELERİ

UPS şubeleri aracılığı müşterilerinin tüm istek ve taleplerini karşılamaya çalışıyor. Türkiye genelinde 81 ilde 198 şubesi bulunan UPS kargo müşterilerine bu şubeleri aracılığı ile ulaşıyor.

UPS şubeleri yurtiçi, yurtdışı gönderilerin toplanması, kargo takibi gibi pek çok işlemin yapılabildiği birer “Hizmet noktası” olarak faaliyet gösteriyor.

UPS Şubeleri listesi için burayı tıklayınız.

UPS ŞUBE AÇILMA KRİTERLERİ

UPS şubeleri o bölgedeki kargo talebine göre yapılandırılıyor. Örneğin Türkiye’nin en çok ihracat yapılan ve nüfus olarak da en kalabalık kenti olan İstanbul’da 8 tanesi Anadolu Yakası’nda, 17’si Avrupa yakasında toplam 25 UPS şubesi bulunmaktadır.

Bodrum, Fethiye ve Marmaris, Alanya, Kemer gibi turizmin yoğun olduğu bölgelerde de UPS şubeleri hizmet verirken, diğer şehirlerde de ihracat ve kargo potansiyeline göre şubeler açılmış.

UPS ŞUBELERİ’NDE YAPILABİLECEK İŞLEMLER

UPS’in Türkiye geneline yayılmış şubelerinden kargo gönderme veya gelen kargoyu teslim alma, yurt içi, yurtdışı gönderi yapma, gönderi sigortası yapma, ithalat vergisi ödeme hizmetleri veriliyor. UPS şubelerinde konşimento doldurma konusunda yardım da alınabilir.

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp