Almanya Kargo Hizmeti | Almanya’ya Kargo Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Almanya Kargo Hizmeti | Almanya’ya Kargo Fiyatları
Image

Almanya’ya kargo nasıl gönderilir?


Almanya, Türkiye dışında en çok yaşayan Türklerin bulunduğu ve ikili ilişkilerimizinde oldukça yoğun olduğu bir ülkedir. Türkiye’nin bir numaralı ihracat pazarı olma konumunu uzun yıllardır hiçbir bir ülkeye kaptırmamıştır. Bu sebeplerden dolayı Almanya ile Türkiye arasında kargo trafiği oldukça hareketlidir. Bunların dışında pandemi nedeniyle seyahat kısıtlamalarının da artmasıyla birlikte Almanya ile Türkiye arasındaki kargo trafiği daha da hareketli bir hal almıştır.

Bu hareketli kargo trafiği ile birlikte zamanını iyi kullanmak isteyenlerin birinci tercihi konumuna yükselen uluslararası kargo; kullanımının her geçen gün artması, yurtdışı kargo hizmeti veren firmaların artışı ile birlikte hayatımızda çok büyük bir önem kazandı.

Kargo trafiğinin böylesine hareketli olduğu ve seyahat okısıtlamalarından dolayı yurtdışı alışverişlerini zorlaştırdığı bu dönemde, Türkiyeden yapmak istediğiniz alışverişleriniz için sizlere çözüm olarak smallcargo.net'i sunuyoruz.

Almanya için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır?


Gönderi ücretleri farklı standartlara bağlıdır, bu da aynı ağırlıklara sahip ürünler arasında farklı ücretlere yol açabilir..
Gönderi ücretleri, gerçek ağırlık ve boyut ağırlığına göre hesaplanır. Uluslararası nakliye şirketleri hesaplama yaparken her ikisini de dikkate alır.

Gerçek Ağırlık:

Kantar üzerine konulduğu anda ki gönderinin ağırlığıdır. Yani herhangi bir ürünün kilogram olarak gerçek ağırlığıdır.


Boyut Ağırlığı:

Gönderinin ağırlığı bu yönrem kullanılarak hesaplanır: [Genişlik(cm) x Yükseklik(cm) / 5000] ve elde edilen sonuç KG cinsinden alınır

Almanya’ya en ucuz ve en hızlı kargo


Almanya’ya kargo gönderimini farklı kargo firma seçenekleri ile kolayca Small Cargo aracılığıyla yapabilirsiniz. Small Cargo sizlere çeşitli firmalardan birini seçerek Almanya’ya en ucuz ve en hızlı kargoyu gönderebilme imkanı sağlıyor. En uygun fiyatlara ulaşabilmeniz için konsolide etme ve premium üyelik hizmetimizi kullanabilir, Anlaşmalı DHL fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Yeniden paketleme- paket küçültme

Birden fazla paketiniz olduğunda ürünlerinizi tek bir paket halinde sizlere ulaşmasını istiyorsanız ‘yeniden paketleme’(repackaging) hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Yeniden paketleme (repackaging) hizmetini nasıl kullanabilirim?


Small Cargo'ya ulaşmasını istediğiniz bütün paketleriniz bize ulaştığında ‘yeniden paketleme’ Repackaging talebinde bulunuyorsunuz. Bütün ürünleriniz orijinal paketlerinden çıkarıyoruz ve tek bir paket içerisine yerleştiriyoruz. Bu hizmetimizle birlikte tüm ürünlerinizin bir pakette ulaşmasının yanında paket küçültmeyle birlikte daha ucuza Almanyaya kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Türkiye’den Almanya’nın her yerine kargo

Almanya’nın tüm eyaletlerinde bulunan tüm şehirlere nakliye yapıyoruz

Almanya’ya Kargo ne kadar sürüyor?

Small Cargo hesabınızdaki paketleriniz, ödeme yaptıktan sonra 1 iş günü içinde kargoya verilir. 
Not: Ödeme hafta sonu yapıldıysa, paket Pazartesi günü kargolanır.

Almanya’ya neler gönderiliyor?

Yasaklı ürünler dışında, dilediğiniz her ürünü alabilirsiniz.

YASAKLI ÜRÜNLER:

Small Cargo kullanıcısı olarak, ürün gönderirken bu işlemin mutlaka yasal bir çerçeve içerisinde gerçekleşmesine dikkat etmelisiniz. Small Cargo aracılığıyla aşağıdaki listede bulunan ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır.

Alkollü ve alkolsüz içeçekler
Silahlar
Canlı – cansız hayvan
İnsan organları
Orjinal olmayan ürünler
Okültür ve tabiat varlıkları
Din karşıtı veya herhangi ayrımcılıokay içerikli ürünler
Heykeller
Reçeteli ilaçlar

Uyuşturucu madde ve kullanımını sağlayan araçlar

Yanıcı ve patlayıcı maddeler
Gıda
Para
Antika
Hisse senedi, tahvil, bono
Sporcu gıdaları
Kozmetik ürünleri

Cep telefonları
Kimyasal malzemeler
Döviz
Çek
Senet
Mücevher ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ve Gümrük Müsteşarlığı`nın hızlı kargo taşımacılığıyla ilgili 19.04.2011 tarihinde yayınladığı genelgeyle yapılan kısıtlamalar neticesinde tütün ve tütün ürünleri
Takviye edici gıdalar

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp