Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Hizmeti | BAE'ye Kargo Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Hizmeti | BAE'ye Kargo Fiyatları
Image

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Hizmeti | BAE'ye Kargo Fiyatları

Birleşik Arap Emirlikleri’ne en kolay şekilde nasıl kargo gönderilir? Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo fiyatı nasıl hesaplanır? Birleşik Arap Emirlikleri’ne kaç günde adresine ulaşır?

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo

Başkenti Abu Dabi olan Birleşik Arap Emirlikleri’nin nüfusu yaklaşık 10 milyondur. Orta Doğu bölgesinde en güçlü ve istikrarlı ekonomiye sahip ülkelerden biridir. Yedi emirlikten oluşan ülkeden en büyük emirliği Abu Dabi’dir. Dubai ise Birleşik Arap Emirlikleri’nin dünyanın en önemli ticari merkezlerinden biri olan emirliğidir. Özellikle petrol ticareti ile dikkat çeken Birleşik Arap Emirlikleri, petrol rezervi zenginliğinde dünyada altıncı sıradadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin, Dubai Uluslararası Havalimanı, Sharjah Uluslararası Havalimanı ve Abu Dabi Uluslararası Havalimanı oldukça yoğun trafiğe sahiptir. Birleşik Arap Emirlikleri’ne yurt dışı kargo işlemlerine bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargonun İpuçları

Birleşik Arap Emirlikleri, yer altı zenginlikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle petrol ticareti Birleşik Arap Emirlikleri’nin ekonomisini geliştirmek ile beraber ülkeye yapılan doğrudan yatırımları da etkilemektedir. Aynı zamanda petrol ticareti ülkede sanayi sektörünü de geliştirmiş durumdadır. Bu yönüyle Birleşik Arap Emirlikleri’nde yatırım, ticaret ve girişimcilik alanında iş yapmak isteyen Türk vatandaşlarının Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo ihtiyacı bulunmaktadır. 

 

Birleşik Arap Emirlikleri Dış Ticaret Verileri 

Birleşik Arap Emirlikleri son yıllarda hızla büyüyen ekonomik profile sahiptir. Dış ticarette petrol zenginliği ile dikkat çekmektedir. Bunun dışında Birleşik Arap Emirlikleri ihracat ticaretinin büyük bir kısmını mineral yakıtlar ve yağlar, mücevherci eşyası, plastikler ve mamulleri, alüminyum ve alüminyumdan eşya ürün grupları oluşturmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri, ithalat alanında ise başlıca elektrikli makina ve cihazlar, mücevherci eşyası, makinalar, mekanik cihazlar ve aletler, motorlu kara taşıtları, mineral yakıtlar ve yağlar, plastikler ve mamulleri, demir veya çelikten eşya, optik, fotoğraf, ölçü, tıbbi alet ve cihazlar ve hava taşıtları ürünlerine başvurmaktadır. Türkiye’den de Birleşik Arap Emirlikleri’ne mücevherci eşyası, motorlu kara taşıtları, makinalar, elektrikli cihazlar, mobilyalar, aydınlatma cihazları, prefabrik yapılar, halılar ve yer kaplamaları, plastik ürünler, süt ürünleri, yumurtalar, tabii bal ve demir- çelikten eşya ihracatı yoğun şekilde devam etmektedir. Türkiye’deki yatırımcıların hem ticaret sektöründe hem de doğrudan yatırım alanında artan ticari ilişkiler ile dikkatini çeken Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo ulaştırmanız için gerekli bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Yurt Dışı Kargo Potansiyelini Artıracak Satış

Türkiye’de son yıllarda gelişen e-ticaret ile çeşitli ülkelere firmaların ihracat ticareti artmıştır.  Özellikle, e-ticaret ile dış ticarete açılmış firmaların Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo trafiği yoğun şekilde devam etmektedir. Hem ihracatta hem ithalatta dünyanın gözde ülkelerden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne özellikle mineral yakıtlar ve yağlar alanlarında ihracat ticareti yoğun şekilde devam etmektedir. Aynı zamanda, e-ticaret ile firmalarını geliştiren Türk girişimciler Birleşik Arap Emirlikleri’nden ürün getirerek ürünlerini kendi tüketicilerine sunmaktadırlar.

 

Birleşik Arap Emirlikleri Kolay Kargo

Birleşik Arap Emirlikleri, sınırlı iç pazarından ve iş gücünden dolayı yönünü dış pazarlara çevirmesi ile dikkatleri üzerine çeken ülkelerden biridir. Özellikle, hem iş dünyasındaki yeni pazarlar arayan uluslararası şirketleri ile hem de yoğun yabancı yatırımları ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne hızlı kargo ihtiyacı bulunmaktadır. Türkiye’ye uzak ülkeler arasında yer alan Birleşik Arap Emirlikleri’ne evrak işlemlerinden büyük ürünlere kadar ihtiyaç duyulan kargo, en kolay havayolu ile gerçekleşmektedir.

 

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Kargo Göndermek İsteyenler 

Türkiye’nin ihracat ekonomisinde önemli ticari ülkelerden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne hava kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo gönderimi yapmak, iki ülke arasındaki mesafeden dolayı günümüz şartlarında hava kargo taşımacılığı ile çok daha kolay. Yurtiçi firmalarından kolay ve hızlı hava kargo hizmeti veren SmallCargo ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo gönderinizi bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adım Adım Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Gönderimi

Fiyat Hesapla sayfamızdaki sizin için hazırladığımız hesaplama aracını kullanarak Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo işlemlerini yapmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Kargonuzun gideceği ülke olarak Birleşik Arap Emirlikleri’ni seçip kilogram bilgisini girdiğinizde ise Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargonuzun yolculuğu başlamış olacaktır.

Ama önce kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo hesaplaması yapmak oldukça kolay bir işlem. Birleşik Arap Emirlikleri’ne göndereceğiniz kargonuzun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim (desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Hesaplama işlemi sonucunda, göndermek istediğiniz kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne ulaşacağı belli olur.

Desi hesaplaması ;

EN X BOY X YÜKSEKLİK/5000 olarak formüle edilmiştir ve fiyat bu formüle göre belirlenmektedir.

Ancak, bu noktada müşterilerimizin dikkat etmesi gereken önemli bir konu bulunmaktadır. Eğer gönderiniz bir evrak ya da zarf değil de koli ise, koli seçiminde müşterilerimizin bilinçli ve dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü, kargo gönderilerinin hacimsel ağırlığı kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkilenmektedir. Eğer kargo için tercih edilen koli gereğinden büyük seçilirse yapılan işlem sonucunda çıkacak fiyat değeri de yüksek olacaktır. Kargo fiyat hesaplama da yüksek değer üzerinden gerçekleştirileceği için kargoyu gönderen daha yüksek ücret ödemek zorunda kalacaktır. Müşterilerimizin, bu durumla karşılaşmaması için en hafif gönderiyi en küçük kolide göndermesi gerekmektedir.

Eğer 5 kilogramlık bir ürünü kargolamak için 60x40x40 ebadında bir koli seçerseniz, yapılacak kilogram hesabına göre yaklaşık 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü, işlem sonunda desi hesaplaması 19.2 sonucuna ulaşılacaktır. Oysaki, gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı ise 5 kg. Kargo fiyat hesaplama ise yüksek olan 19.2 değeri üzerinden devam eder. Bu sebeple kargo için gönderenin cebinden daha yüksek kargo ücreti çıkacaktır. Bu yüzden müşterilerimizin, gönderimlerinde ürünlerinin ebatına en uygun koliyi seçip kargolarını hazırlamaları oldukça önemlidir.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Kargo Fiyatları Hesaplama

Sitemizde bulunan SmallCargo Fiyat Hesapla sayfasına girdiğinizde, ekranda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak Birleşik Arap Emirlikleri’ni seçtikten sonra, kargonuzun kilogram bilgisini giriniz. Daha sonra hesapla butonunu tıklayarak, Birleşik Arap Emirlikleri’ne gönderilecek kargonuzun örneğin Dubai’ye ne kadar bir ücret karşılığı ile gönderileceğini çok kısa bir süre içinde öğrenebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Gönderimi

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo gönderim işleminin son adımı ise fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu şirketimize teslim etmektir. Bu işlemi kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye çağırarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çaldığı anı beklemek…

Eğer kurye çağırma ve kargonuzu iletme işlemleri ile ilgili sorularınız varsa sayfamızda belirtilen iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Kargo Fiyatları

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo fiyatları, hava taşımacılığı ile makul fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Tüm Fiyatları görüntülemek için sayfamızda yer alan ‘Fiyat Hesapla’ butonunu kullanabilirsiniz. Düzenli gönderileriniz varsa veya şirket iseniz, kurumsal müşteri temsilcilerimizle görüşerek, daha uygun rakamlar alabilir ve sizler için hazırladığımız özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değerin büyüklüğüne göre fiyat oluşur. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne en uygun fiyatta kargo nasıl gönderilir?

SmallCargo, Türkiye’nin önemli online yurtdışı kargo toptancılarından biridir. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki büyük hacimle, DHL, TNT, UPS, FedEx gibi global express kargo taşıyıcıları ile kurumsal anlaşmalar yapar. Ek olarak aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Birleşik Arap Emirlikleri’ne en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için gereken tek şey, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak. Ek olarak operasyon@smallcargo.com adresine mail atabilirsiniz. Unutmayın, şirketseniz veya düzenli gönderi yapıyorsanız, özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne en hızlı kargo hangisi?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek SmallCargo olacaktır. Çünkü SmallCargo, TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalıdır. Üstelik Pazar günleri hariç her gün yurtdışı çıkışı gerçekleşmektedir. Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne ortalama kargo süresi 3 iş günü sürmektedir. Özellikle, Birleşik Arap Emirlikleri ile olan karayolu ve denizyolu mesafesi göz önünde bulundurulduğunda en hızlı kargo seçeneği sizler için SmallCargo olacaktır.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo nasıl gönderilir?

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır. Özellikle, kargo alıcılarının titiz tüketiciliği göz önünde bulundurulduğunda kargonuzda hasar ya da çizik bulunmadığından emin olun. Kargo kolilerinin ölçüleri belli olduğunda, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp kargo maliyetinizi öğrenebilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetlerimiz ile o ülke ile alakalı güncel bilgileri öğrenip kargonuzu hızlıca oluşturmanız mümkün olacaktır.

Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne Kargo Kaç Günde Gider?

Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri’ne ortalama 3 iş günü içerisinde teslimat yapıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo 72 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor. Birleşik Arap Emirlikleri’ne gönderilen kargonun bu kadar hızlı teslim edilmesinde bu ülkeye düzenlenen hava kargo taşımacılığı etkili olmaktadır. Ülke kurallarına bağlı gümrükteki incelemeler ve zorunlu gecikmeler ise bu süreyi uzatabilir.

Türkiye’nin Her Yerinden Birleşik Arap Emirlikleri’nin Her Şehrine Kargo

Türkiye’nin ister ticari merkezi şehri İstanbul’dan, isterseniz Bursa’dan, isterseniz İzmir’den yurtdışı kargo ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne gönderiminiz varsa çalmanız gereken kapı SmallCargo.com.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Kargo Takibi

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo takibi ile gönderinizi sayfamızdan adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca bizlerden aldığınız hizmetin kalitesini de anlayabilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek olan firmamıza teslim ettiğinizde size verilen takip numarası ile Birleşik Arap Emirlikleri’ne yolculuğuna başlamış olan koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. Gönderimi yaptığınız firmamızın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne takip numarasını yazmanız bu işlem için yeterlidir. İstediğiniz an takibini yaptığınız kargonuzun, zamanında yerine ulaşması işlerinizin kesintiye uğraması riskini azaltır. Bu şekilde ulaştırmak istediğiniz gönderinizin gecikmesine bağlı mağduriyetiniz ortadan kalkmış olacaktır. 

Ayrıca, kargo takip yaparak, gönderinin teslimatında yaşanacak herhangi gecikmeye zamanında müdahale ederek engel olabilirsiniz. Bu takip sistemi ile, gümrükte yaşanan bir sorun nedeniyle yaşanacak gecikmeyi ön görmeniz mümkün olacaktır. Gümrükte oluşabilecek olası sorunu ortadan kaldırarak bertaraf edebilir, kargo firması kaynaklı gecikmeyi firmaya ulaşarak engelleyebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye’ye Kargo

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. Birleşik Arap Emirlikleri’nde yatırım yapan bir Türk girişimci, orada yaşamına devam eden bir göçmen, kısa süreli işçi ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrenci Türkiye’ye kargo göndermek istediğinde aynı kolay yolları takip ederse kolayca gönderim yapabilir. Dubai’den İstanbul’a, Füceyre’den Ankara’ya aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünlerinizi ya da evraklarınızı göndermeniz mümkün.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Kargo ile Gönderilemeyen Ürünler

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu, kargo gönderimi yaparken gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün veya mal grubu Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo ile gönderilemeyeceği gibi, yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul edilmemektedir.

Mevzuat Hükümlerine Uygunluk

Birleşik Arap Emirlikleri’ne hava kargo gönderimi yaparken göz önüne alınması gereken kurallar ve mevzuat hükümleri bulunmaktadır. Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri devletleri arasında havayolu kargo taşımacılığını yaparken, ülkenin gümrük ve vergi mevzuatlarına dikkat edilmelidir. Bu yüzden gümrük tarifelerine de mutlak surette uyma yükümlülüğü vardır. Aksi bir durumda gönderiniz ülkeye kabul edilmez. Gönderdiğiniz ürünlerdeki vergi oranlarına dikkat etmeyi unutmayın.

Uzakları Sizin İçin Yakın Ediyoruz

SmallCargo anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını vererek sizi kötü sürprizlerden korur. Üstelik firmamız, Birleşik Arap Emirlikleri dahil birçok ülkeye istediğiniz ürünü, istediğiniz an ulaştırıyor ve bu taahhüdü de başarıyla yerine getiriyoruz.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne uçak kargo ile gönderilecek bir gönderi Türkiye’nin birçok şehrinden aynı gün içinde yola çıkabilmektedir. İstanbul’dan Abu Dabi’ye, Abu Dabi’den İstanbul’a hava kargo ile gönderileriniz tam zamanında sahibinin elinde.

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan kalkan bir uçağa vereceğimiz kargonuz en geç üç gün içinde Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir eve, üniversiteye, kuruma ya da ofiste muhatabının eline ulaşabiliyor. Siz kargonuzu SmallCargo.com’a teslim edin ve güvenle kargonuzun teslim edilmesini bekleyin.

Güvenilir Çözüm Ortakları

SmallCargo.com yurtdışı kargonuzu DHL, FEDEX, UPS, TNT ile çalışarak taşıtmaktadır.

Hava Kargoda Müşteri Beklentileri

Birleşik Arap Emirlikleri’ne kargo hizmetinde havalimanından havalimanına yapılan gönderi, havalimanından adrese yapılan gönderi ya da adresten havaalanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. SmallCargo bu saydığımız tüm kargo gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, müşterileri için tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kargo firmamız sürekli çalışmaktadır ve müşterilerinin memnuniyeti için gelişmektedir. Bu nedenle, uçak kargo gönderilerinizi ve işleyiş planlamalarını, kargo operasyonları dâhilinde ve sonuç odaklı bir şekilde yapmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne ve 210+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız SmallCargo güvencesinde…

İhtiyacınız neresiyse, işiniz neredeyse, evrak ya da farklı bir mal gönderimi yapacaksınız çözümleriniz SmallCargo’da…

Siz isteyin uzaklar yakın olsun…

 

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp