Dubai Kargo Hizmeti | Dubai'ye Kargo Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Dubai Kargo Hizmeti | Dubai'ye Kargo Fiyatları
Image

Dubai’ye Kargo

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlik arasından en önemli ve en zengin emirlik bölgelerinden biridir. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en yoğun nüfusa sahip olan bölgesidir ve ticari merkez olarak dünyanın dikkatini çekmektedir. Ülkedeki yabancı yatırımların artması, turizm, inşaat ve petrol sektörünün gelişmesi ülkenin büyümesini sağlamıştır. Ticareti, çok çeşitli kültürel yapısı ve dünyanın gözde metropol kentlerinden biri olmasıyla dikkat çeken şehir Orta Doğu’nun gözde bölgeleri arasındadır. Yerli nüfus dışında hizmet sektörü, inşaat, turizm ve mali sektörleri göçmen işgücü ile de gelişmiştir. Gelişen ekonomisi ve zenginliği ile birçok ülkeden göçmen kabul ederek iş gücünü artırmakta ve farklı sektör alanlarında iş gücünü genişletmektedir. Büyülü, lüks ve ışıltılı görünümü ile turistlerin, göçmenlerin ve yatırımcıların dikkatini çeken Dubai’nin, Dubai Uluslararası Havalimanı oldukça yoğun trafiğe sahiptir. Dubai’ye yurt dışı kargo işlemlerine bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Dubai’ye Kargonun İpuçları

Dubai, dünyada turizm ve ticaret alanında en çok gelişen bölgelerden biridir. Kentin zenginliği petrol, turizm ve inşaat sektörüne dayanıp, dünyanın en zengin, ışıltılı ve görkemli şehirlerinden biri haline gelmiştir. Petrol ile başlayan dış ticareti, gayrimenkul ve inşaat alanlarına daha çok yönelmiş ve gelir kaynağında birinci grup haline gelmiştir. Türkiye’de gelişen ve büyüyen inşaat sektörü de Dubai’ye bu alanda ihracatı geliştirmiştir. Birçok inşaat ürün ihracatında Türkiye’deki yatırımcıların hem ticaret sektöründe hem de vatandaşların çalışma ve turistik alanda dikkatini çeken Dubai’ye kargo ulaştırmanız için gerekli bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

 

Dubai’ye Yurt Dışı Kargo Potansiyelini Artıracak Satış

Türkiye’de son yıllarda gelişen e-ticaret ile çeşitli ülkelere firmaların ihracat ticareti artmıştır.  Özellikle, e-ticaret ile dış ticarete açılmış firmaların Dubai’ye kargo trafiği yoğun şekilde devam etmektedir. Hem ihracatta hem ithalatta dünyanın gözde bölgelerinden biri olan Dubai’ye özellikle mineral yakıtlar ve yağlar alanlarında ihracat ticareti yoğun şekilde devam etmektedir. Aynı zamanda, e-ticaret ile firmalarını geliştiren Türk girişimciler Dubai’den ürün getirerek ürünlerini kendi tüketicilerine sunmaktadırlar.

 

Dubai’ye Kolay Kargo

Dubai, dünyada zenginliği ve uluslararası ticareti ile dikkat çeken bölgelerden biridir. Özellikle, hem iş dünyasındaki yeni pazarlar arayan uluslararası şirketleri ile hem de yoğun yabancı yatırımları ile Dubai’ye hızlı kargo ihtiyacı bulunmaktadır. Türkiye’ye uzak bölgeler arasında yer alan Dubai’ye evrak işlemlerinden büyük ürünlere kadar ihtiyaç duyulan kargo, en kolay havayolu ile gerçekleşmektedir. 

 

 Dubai’ye Kargo Göndermek İsteyenler 

Türkiye’nin ihracat ekonomisinde önemli ticari bölgelerden biri olan Dubai’ye hava kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Dubai’ye Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Dubai’ye kargo gönderimi yapmak, aradaki mesafeden dolayı günümüz şartlarında hava kargo taşımacılığı ile çok daha kolay. Yurtiçi firmalarından kolay ve hızlı hava kargo hizmeti veren SmallCargo ile Dubai’ye kargo gönderinizi bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adım Adım Dubai Kargo Gönderimi

Fiyat Hesapla sayfamızdaki sizin için hazırladığımız hesaplama aracını kullanarak Dubai’ye kargo işlemlerini yapmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Kargonuzun gideceği yer olarak Dubai’yi seçip kilogram bilgisini girdiğinizde ise Dubai’ye kargonuzun yolculuğu başlamış olacaktır.

Ama önce kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.

Dubai’ye Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Dubai’ye kargo hesaplaması yapmak oldukça kolay bir işlem. Dubai’ye göndereceğiniz kargonuzun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim (desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Hesaplama işlemi sonucunda, göndermek istediğiniz kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı ile Dubai’ye ulaşacağı belli olur.

Desi hesaplaması ;

EN X BOY X YÜKSEKLİK/5000 olarak formüle edilmiştir ve fiyat bu formüle göre belirlenmektedir.

Ancak, bu noktada müşterilerimizin dikkat etmesi gereken önemli bir konu bulunmaktadır. Eğer gönderiniz bir evrak ya da zarf değil de koli ise, koli seçiminde müşterilerimizin bilinçli ve dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü, kargo gönderilerinin hacimsel ağırlığı kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkilenmektedir. Eğer kargo için tercih edilen koli gereğinden büyük seçilirse yapılan işlem sonucunda çıkacak fiyat değeri de yüksek olacaktır. Kargo fiyat hesaplama da yüksek değer üzerinden gerçekleştirileceği için kargoyu gönderen daha yüksek ücret ödemek zorunda kalacaktır. Müşterilerimizin, bu durumla karşılaşmaması için en hafif gönderiyi en küçük kolide göndermesi gerekmektedir.

Eğer 5 kilogramlık bir ürünü kargolamak için 60x40x40 ebadında bir koli seçerseniz, yapılacak kilogram hesabına göre yaklaşık 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü, işlem sonunda desi hesaplaması 19.2 sonucuna ulaşılacaktır. Oysaki, gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı ise 5 kg. Kargo fiyat hesaplama ise yüksek olan 19.2 değeri üzerinden devam eder. Bu sebeple kargo için gönderenin cebinden daha yüksek kargo ücreti çıkacaktır. Bu yüzden müşterilerimizin, gönderimlerinde ürünlerinin ebatına en uygun koliyi seçip kargolarını hazırlamaları oldukça önemlidir.

Dubai’ye Kargo Fiyatları Hesaplama

Sitemizde bulunan SmallCargo Fiyat Hesapla sayfasına girdiğinizde, ekranda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği yer olarak Dubai’yi seçtikten sonra, kargonuzun kilogram bilgisini giriniz. Daha sonra hesapla butonunu tıklayarak, Dubai’ye gönderilecek kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı ile gönderileceğini çok kısa bir süre içinde öğrenebilirsiniz.

Dubai’ye Kargo Gönderimi

Dubai’ye kargo gönderim işleminin son adımı ise fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu şirketimize teslim etmektir. Bu işlemi kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye çağırarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çaldığı anı beklemek…

Eğer kurye çağırma ve kargonuzu iletme işlemleri ile ilgili sorularınız varsa sayfamızda belirtilen iletişim numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dubai’ye Kargo Fiyatları

Dubai’ye kargo fiyatları, hava taşımacılığı ile makul fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Tüm Fiyatları görüntülemek için sayfamızda yer alan ‘Fiyat Hesapla’ butonunu kullanabilirsiniz. Düzenli gönderileriniz varsa veya şirket iseniz, kurumsal müşteri temsilcilerimizle görüşerek, daha uygun rakamlar alabilir ve sizler için hazırladığımız özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Dubai’ye kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Dubai’ye kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değerin büyüklüğüne göre fiyat oluşur. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Dubai’ye en uygun fiyatta kargo nasıl gönderilir?

SmallCargo, Türkiye’nin önemli online yurtdışı kargo toptancılarından biridir. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki büyük hacimle, DHL, TNT, UPS, FedEx gibi global express kargo taşıyıcıları ile kurumsal anlaşmalar yapar. Ek olarak aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Dubai’ye en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için gereken tek şey, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak. Ek olarak operasyon@smallcargo.com adresine mail atabilirsiniz. Unutmayın, şirketseniz veya düzenli gönderi yapıyorsanız, özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

Dubai’ye en hızlı kargo hangisi?

Dubai’ye acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek SmallCargo olacaktır. Çünkü SmallCargo, TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalıdır. Üstelik Pazar günleri hariç her gün yurtdışı çıkışı gerçekleşmektedir. Türkiye’den Dubai’ye ortalama kargo süresi 2 iş günü sürmektedir. Özellikle, Dubai ile olan karayolu ve denizyolu mesafesi göz önünde bulundurulduğunda en hızlı kargo seçeneği sizler için SmallCargo olacaktır.

Dubai’ye kargo nasıl gönderilir?

Dubai’ye kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır. Özellikle, Dubai vatandaşlarının titiz tüketiciliği göz önünde bulundurulduğunda kargonuzda hasar ya da çizik bulunmadığından emin olun. Kargo kolilerinin ölçüleri belli olduğunda, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp kargo maliyetinizi öğrenebilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetlerimiz ile o ülke ile alakalı güncel bilgileri öğrenip kargonuzu hızlıca oluşturmanız mümkün olacaktır.

Türkiye’den Dubai’ye Kargo Kaç Günde Gider?

Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. Dubai’ye ortalama 2 iş günü içerisinde teslimat yapıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo 48 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor. Dubai’ye gönderilen kargonun bu kadar hızlı teslim edilmesinde Dubai’ye düzenlenen hava kargo taşımacılığı etkili olmaktadır. Ülke kurallarına bağlı gümrükteki incelemeler ve zorunlu gecikmeler ise bu süreyi uzatabilir.

Türkiye’nin Her Yerinden Dubai’nin Her Şehrine Kargo

Türkiye’nin ister ticari merkezi şehri İstanbul’dan, isterseniz Bursa’dan, isterseniz İzmir’den yurtdışı kargo ile Dubai’ye gönderiminiz varsa çalmanız gereken kapı SmallCargo.com.

Dubai’ye Kargo Takibi

Dubai’ye kargo takibi ile gönderinizi sayfamızdan adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca bizlerden aldığınız hizmetin kalitesini de anlayabilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek olan firmamıza teslim ettiğinizde size verilen takip numarası ile Dubai'ye yolculuğuna başlamış olan koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. Gönderimi yaptığınız firmamızın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne takip numarasını yazmanız bu işlem için yeterlidir. İstediğiniz an takibini yaptığınız kargonuzun, zamanında yerine ulaşması işlerinizin kesintiye uğraması riskini azaltır. Bu şekilde ulaştırmak istediğiniz gönderinizin gecikmesine bağlı mağduriyetiniz ortadan kalkmış olacaktır. 

Ayrıca, kargo takip yaparak, gönderinin teslimatında yaşanacak herhangi gecikmeye zamanında müdahale ederek engel olabilirsiniz. Bu takip sistemi ile, gümrükte yaşanan bir sorun nedeniyle yaşanacak gecikmeyi ön görmeniz mümkün olacaktır. Gümrükte oluşabilecek olası sorunu ortadan kaldırarak bertaraf edebilir, kargo firması kaynaklı gecikmeyi firmaya ulaşarak engelleyebilirsiniz.

Dubai’den Türkiye’ye Kargo

Dubai’den Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. Dubai’de yatırım yapan bir Türk girişimci, orada yaşamına devam eden bir göçmen, kısa süreli işçi ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrenci Türkiye’ye kargo göndermek istediğinde aynı kolay yolları takip ederse kolayca gönderim yapabilir. Downtown Dubai’den İstanbul’a, Jumeirah’dan Ankara’ya aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünlerinizi ya da evraklarınızı göndermeniz mümkün.

Dubai’ye Kargo ile Gönderilemeyen Ürünler

Dubai’ye kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu, kargo gönderimi yaparken gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün veya mal grubu Dubai’ye kargo ile gönderilemeyeceği gibi, yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul edilmemektedir.

Mevzuat Hükümlerine Uygunluk

Dubai’ye hava kargo gönderimi yaparken göz önüne alınması gereken kurallar ve mevzuat hükümleri bulunmaktadır. Türkiye ve Dubai’nin arasında havayolu kargo taşımacılığını yaparken, eyaletin gümrük ve vergi mevzuatlarına dikkat edilmelidir. Bu yüzden gümrük tarifelerine de mutlak surette uyma yükümlülüğü vardır. Aksi bir durumda gönderiniz ülkeye kabul edilmez. Gönderdiğiniz ürünlerdeki vergi oranlarına dikkat etmeyi unutmayın.

Uzakları Sizin İçin Yakın Ediyoruz

SmallCargo anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını vererek sizi kötü sürprizlerden korur. Üstelik firmamız, Dubai dahil birçok bölgeye istediğiniz ürünü, istediğiniz an ulaştırıyor ve bu taahhüdü de başarıyla yerine getiriyoruz.

Dubai’ye uçak kargo ile gönderilecek bir gönderi Türkiye’nin birçok şehrinden aynı gün içinde yola çıkabilmektedir. İstanbul’dan Dubai’ye, Dubai’den İstanbul’a hava kargo ile gönderileriniz tam zamanında sahibinin elinde.

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan kalkan bir uçağa vereceğimiz kargonuz en geç üç gün içinde Dubai’de bir eve, üniversiteye, kuruma ya da ofiste muhatabının eline ulaşabiliyor. Siz kargonuzu SmallCargo.com’a teslim edin ve güvenle kargonuzun teslim edilmesini bekleyin.

Güvenilir Çözüm Ortakları

SmallCargo.com yurtdışı kargonuzu DHL, FEDEX, UPS, TNT ile çalışarak taşıtmaktadır.

Hava Kargoda Müşteri Beklentileri

Dubai’ye kargo hizmetinde havalimanından havalimanına yapılan gönderi, havalimanından adrese yapılan gönderi ya da adresten havaalanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. SmallCargo bu saydığımız tüm kargo gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, müşterileri için tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kargo firmamız sürekli çalışmaktadır ve müşterilerinin memnuniyeti için gelişmektedir. Bu nedenle, uçak kargo gönderilerinizi ve işleyiş planlamalarını, kargo operasyonları dâhilinde ve sonuç odaklı bir şekilde yapmaktadır.

Dubai’ye ve diğer bölgelere göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız SmallCargo güvencesinde…

İhtiyacınız neresiyse, işiniz neredeyse, evrak ya da farklı bir mal gönderimi yapacaksınız çözümleriniz SmallCargo’da…

Siz isteyin uzaklar yakın olsun…

 

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp