Hollanda Kargo Hizmeti | Hollanda’ya Kargo Fiyatları

  • Ana Sayfa
  • Hollanda Kargo Hizmeti | Hollanda’ya Kargo Fiyatları
Image

Hollanda’ya Kargo

Başkenti Amsterdam olan Hollanda, Avrupa’nın en turistik ve refahı yüksek ülkelerinden biri olarak konumunu sürdürmektedir. 17 milyon nüfusu ile yüzölçümüne göre en yoğun nüfusa sahip olan ülkelerden biridir. Nüfusunun yüzde 2.5’i Türklerden oluşan Hollanda, göçmen nüfusu, yoğun ticaret ve turistik faaliyetleri ile dikkat çekmektedir. Hollanda ekonomisi, Türkiye ile yatırım ticaretinde yakın ilişkilere sahiptir ve dünyada da uluslararası ticarete yönelik ülkelerden biridir. Çeşitli ticari sektörleri içinde barındıran Hollanda’ya yurtdışı kargo işlemlerine bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Hollanda’ya Kargonun İpuçları

Nüfusunun yüzde 20’si göçmenlerden oluşan ve yüzü uluslararası ticarete dönük ülkelerden biri olan Hollanda, yoğun ticari ve turistik trafiğe sahiptir. Hem özel hem de kamu sektörünü içinde barındıran karma ekonomi modeli ile, bankacılık sektöründen doğalgaz sektörüne kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda, Avrupa’nın en canlı turistik şehirlerden olan başkenti Amsterdamla birlikte uluslararası alanda öğrencilerin eğitim alanında yoğunlaştığı Avrupa ülkelerinden biri olarak ilgileri çekmektedir. Tüm bu özellikleri ile Hollanda’ya kargo, Türkiye’de hem ticaret sektöründe hem de turistik ve eğitim alanlarında yoğun trafiğe sahiptir. Hollanda’ya kargo ulaştırmanız için gerekli bilgileri aşağıda okuyabilirsiniz.

 

Hollanda – Türkiye Dış Ticaret Verileri

İki ülke arasındaki ticaret ilişkileri çok yoğun bir şekilde yıllardır devam etmektedir. Türkiye ekonomisinde oldukça önemli ülke konumunda olan Hollanda, 2020 yılında hem Türkiye’ye en çok yatırım yapan ülke hem de Türkiye’den en çok yatırım alan ülke konumundadır. Dış ticaretteki yerini yıllardır güçlendirmeye devam eden Hollanda, Türkiye’nin en büyük ticari ortakları arasındadır. 2021 yılında Hollanda, hem Türkiye ihracatında hem ithalatında en büyük dördüncü ülke olmuştur. Avrupa ekonomisindeki yerini koruyan ve dış ticarette gelişmekte olan Hollanda ile Türkiye arasındaki ticari ilişkiler bankacılık, tekstil ürünleri, lojistik gibi birçok alanda devam etmektedir.

 

Hollanda’ya Yurt Dışı Kargo Potansiyelini Artıracak Satış

 

Türkiye’de son yıllarda gelişen e-ticaret ile çeşitli ülkelere firmaların ihracat ticareti artmıştır.  Özellikle e-ticaret ile dış ticarete açılmış firmaların Hollanda’ya kargo trafiği yoğun şekilde devam etmektedir. Hem ihracatta hem ithalatta Avrupa’nın en zengin ve yüksek refaha sahip olan ülkelerden biri olan Hollanda ile özellikle giyim eşyaları ve aksesuarlar alanında ihracat ticareti yoğun şekilde devam etmektedir. 

 

Ekonominin Yıldızı Hollanda

Türkiye’ye olan yatırımlarda lider pozisyonunda olan Hollanda, sadece yatırımları ile değil hem ihracatta hem ithalatta ilk beş ülke arasında yer almasıyla dikkat çekmektedir. Türkiye’nin önemli ticari ortakları arasında bulunan Hollanda, ithalat ticaretinde başlıca demir-çelik, plastik ürünler, mekanik cihazlar ithal ederken ihracatta ise başlıca Türkiye’den tekstil ürünleri, örme eşyalar ve mineral yakıtlar ihrac etmektedir. Bu veriler de Hollanda’ya kargo rakamlarının yukarıya doğru seyrinde önemli bir paya sahiptir.

 

Türkiye’deki Hollanda Yatırımları

Hollanda’nın Türkiye’ye olan yatırımları yıllardır artmaktadır ve Hollanda, yüzde 16’lık payı ile Türkiye’ye en çok yatırım yapan ülke konumundadır. Hollanda’nın Türkiye’ye yaptığı yatırımlar 18 yılda 26,2 milyar dolara ulaşmıştır. Hollanda’nın Türkiye’de yatırım yaptığı alanlar arasında özellikle limanlar, lojistik ve inşaat sektörü dikkat çekmektedir. Bu alanların yanı sıra otomotiv sektörü, tarım, havacılık, gıda, elektronik ve sağlık turizmi gibi alanlarda da yatırımları bulunmaktadır.

 

Hollanda’ya Kolay Kargo

Hollanda, hem ekonomik yatırımları hem turistik ilişkileri ile Türkiye ekonomisine en büyük katkısı olan ülkelerden biridir. Özellikle, hem iş dünyasında lojistik ve inşaat alanları ile hem de Türk öğrencilerinin gözdesi olan eğitim kurumları ile Hollanda’ya hızlı kargo ihtiyacı bulunmaktadır. Hem artan şirket yatırımları hem eğitim hayatı hem de turist sayıları ile evrak işlemlerinden büyük ürünlere kadar ihtiyaç duyulan kargo, en kolay havayolu ile gerçekleşmektedir.

 

Hollanda’ya Kargo Göndermek İsteyenler

Türkiye’nin önemli ticari partnerlerinden biri olan Hollanda’ya hava kargo ile hem bireysel hem de kurumsal kargo gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Hollanda’ya Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Hollanda’ya kargo gönderimi yapmak günümüz şartlarında çok kolay. Yurtiçi firmalarından kolay ve hızlı hava kargo hizmeti veren SmallCargo ile Hollanda’ya kargo gönderinizi bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adım Adım Hollanda Kargo Gönderimi

Fiyat Hesapla sayfamızdaki hesaplama aracını kullanarak Hollanda’ya kargo işlemlerini yapmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Kargonuzun gideceği ülke olarak Hollanda’yı seçip kilogram bilgisini girdiğinizde Hollanda’ya kargonuzun yolculuğu başlamış olacak.

Ama önce kargo fiyat hesaplaması yapılması gerekiyor.

Hollanda’ya Kargo Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hollanda’ya kargo hesaplaması yapmak oldukça kolay bir işlem. Hollanda’ya kargonuzun hesaplaması yapılırken ya kilogram cinsinden ağırlığı ya da kapladığı hacim (desi) ele alınır ve hesaplama işlemi yapılır. Bu işlem sonunda kargonuzun ne kadar bir ücret karşılığı Hollanda’ya ulaşacağı belli olur.

Desi hesaplaması ;

EN X BOY X YÜKSEKLİK/5000 olarak formüle edilmiştir.

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli bir konu var. Eğer gönderiniz bir zarf değil koli ise, koli seçiminde bilinçli ve dikkatli olmak gerekiyor. Zira gönderinin hacimsel ağırlığı kolinin büyüklüğünden direkt olarak etkileniyor. Eğer koli gereğinden büyük seçilirse yapılan işlem sonucunda çıkacak değer yüksek olacaktır. Kargo fiyat hesaplama da yüksek değer üzerinden gerçekleştirileceği için kargoyu gönderen daha yüksek ücret ödemek zorunda kalacak. Bu durumla karşılaşmamak için en hafif gönderiyi en küçük kolide göndermek gerekiyor.

Eğer 60x40x40 ebadında bir koli ile 5 kilogramlık bir ürün gönderecek iseniz, kilogram hesabına göre yaklaşık 4 kat fazla ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü işlem sonunda 19.2 sonucuna ulaşılacak. Gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı ise 5 kg. Kargo fiyat hesaplama, yüksek olan 19.2 değeri üzerinden devam eder. Bu sebeple kargo için gönderenin cebinden daha yüksek kargo ücreti çıkacaktır.

Hollanda’ya Kargo Fiyatları Hesaplama

SmallCargo Fiyat Hesapla sayfasına girdiğinizde ekranda beliren yurtdışı kargo fiyat hesaplama bölümüne kargonuzun gideceği ülke olarak Hollanda’yı işaretledikten sonra, kargonuzun kilogram bilgisini de girmeniz gerekiyor. Böylece Hollanda’ya kargonun örneğin Amsterdam’a ne kadar bir ücret karşılığı gönderileceğini çok kısa bir süre içinde öğrenebilirsiniz.

Hollanda’ya Kargo Gönderimi

Hollanda’ya kargo gönderim işleminin son adımı fiyat bilgisini görüp, ödemeyi yapmak ve kargoyu teslim etmek. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi kurye de çağırabilirsiniz.

Kurye çağırma bölümüne müşteri adı soyadı, telefon numarası ve kargonun alınma tarihini girdikten sonra yapmanız gereken tek şey kuryenin kapınızı çaldığı anı beklemek…

Hollanda’ya Kargo Fiyatları

Hollanda’ya kargo fiyatları genel olarak makul fiyatlar olarak karşımıza çıkıyor. Tüm Fiyatları görüntülemek için menüdeki ‘Fiyat Hesapla’ butonundan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Düzenli gönderileriniz varsa veya şirket iseniz, kurumsal müşteri temsilcilerimizle görüşerek, daha uygun rakamlar alabilir ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

Hollanda’ya kargo fiyatlarını değiştiren etmenler nelerdir?

Hollanda’ya kargo gönderirken maliyetinizi değiştiren 2 temel unsur vardır. Bunların birincisi gönderinizin ağırlığıdır. İkinci dikkat edilen konu ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı express kurye gönderilerinde, bu iki değerden hangisi büyükse ondan fatura çıkar.

Türkiye’den Hollanda’ya en uygun fiyata kargo nasıl gönderilir?

SmallCargo, Türkiye’nin önemli online yurtdışı kargo toptancılarından biridir. Binlerce müşterisi bulunmakta ve çağrı merkezi her gün binlerce müşteri talebine yanıt vermektedir. Elindeki büyük hacimle, DHL, TNT, UPS, FedEx gibi global express kargo taşıyıcıları ile kurumsal anlaşmalar yapar. Ek olarak aldığı indirimleri, avantajlı fiyatlar ile müşterilerine iletir. Hollanda’ya en ucuz kargo fiyatına ulaşmak için gereken tek şey, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak. Ek olarak operasyon@smallcargo.com adresine mail atabilirsiniz. Unutmayın, şirketseniz veya düzenli gönderi yapıyorsanız, özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

Hollanda’ya en hızlı kargo hangisi?

Hollanda’ya acil kargolarınız için kullanabileceğiniz en doğru seçenek SmallCargo olacaktır. Çünkü SmallCargo, TNT, UPS, FedEx ve DHL ile özel anlaşmalıdır. Üstelik Pazar günleri hariç her gün yurtdışı çıkışı gerçekleşmektedir. Türkiye’den Hollanda’ya ortalama kargo süresi 2 iş günü sürmektedir.

Hollanda’ya kargo nasıl gönderilir?

Hollanda’ya kargo yollamak için yapmanız gereken, mümkün olduğunca sağlam ve küçük bir paket yapmanızdır. Kolilerinin ölçüleri belli olduğunda, +90 546 568 1125 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp hem maliyetlerinizi öğrenirsiniz. Üstelik müşteri hizmetlerimiz ile o ülke ile alakalı güncel bilgileri öğrenip kargonuzu hızlıca oluşturmanız mümkün.

Türkiye’den Hollanda’ya Kargo Kaç Günde Gider?

Kuryemiz kargonuzu aldıktan sonra pazar günü hariç her akşam yapılan uçuşlarla gönderinizi yola çıkarıyoruz. Hollanda’ya ortalama 2 iş günü içerisinde teslimat yapıyoruz. İstanbul’dan yola çıkan bir kargo 24 saat içinde alıcısının adresinde olabiliyor. Hollanda’ya gönderilen kargonun bu kadar hızlı teslim edilmesinde bu ülkeye düzenlenen uçak seferlerinin sıklığı ve mesafe yakınlığı etkili olmaktadır. Gümrükteki incelemeler ve zorunlu gecikmeler ise bu süreyi uzatabilir.

Türkiye’nin Her Yerinden Hollanda’nın Her Şehrine Kargo

Türkiye’nin ister ticari merkezi şehri İstanbul’dan, isterseniz Ankara’dan, isterseniz Antalya’dan yurtdışı kargo ile Hollanda’ya gönderiminiz varsa çalmanız gereken kapı SmallCargo.com.

Hollanda’ya Kargo Takibi

Hollanda’ya kargo takibi ile gönderinizi adım adım takip edip alıcısına ulaştığı anı birebir kontrol edebilir, ayrıca aldığınız hizmetin kalitesini de anlayabilirsiniz.

Kargonuzu gönderimi gerçekleştirecek olan firmamıza teslim ettiğinizde size verilen takip numarası ile Hollanda’ya yolculuğuna başlamış koli ya da zarfınızı takip edebilirsiniz. Gönderimi yaptığınız firmamızın internet sitesine girerek, kargo takip bölümüne takip numarasını yazmanız bu işlem için yeterli. İstediğiniz an takibini yaptığınız kargonuzun, zamanında yerine ulaşması işlerinizin kesintiye uğraması riskini azaltır. Bu şekilde iş bağlantısı yaptığınız kişi ya da kişiler karşısında prestijiniz de artacaktır.

Ayrıca, kargo takip yaparak, gönderinin teslimatında yaşanacak herhangi gecikmeye zamanında müdahale ederek engel olabilirsiniz. Bu şekilde, gümrükte yaşanan bir sorun nedeniyle yaşanacak gecikmeyi önlemek mümkün olacaktır. Bu şekilde gümrükteki sorunu ortadan kaldırarak bertaraf edebilir, kargo firması kaynaklı gecikmeyi firmaya ulaşarak engelleyebilirsiniz.

Hollanda’dan Türkiye’ye Kargo

Hollanda’dan Türkiye’ye kargo göndermek de sanıldığı gibi zor işlem değil. Hollanda’da yatırım yapan bir Türk girişimci, orada yaşamına devam eden bir göçmen ya da orada eğitimine devam eden bir Türk öğrenci Türkiye’ye kargo göndermek istediğinde aynı kolay yolları takip ederse kolayca gönderim yapabilir.

Rotterdam’dan İstanbul’a, Amsterdam’dan Ankara’ya, Utrecht’ten İzmir’e aynı hız ve güvenlik şartlarında ithalat ürünlerinizi ya da evraklarınızı göndermeniz mümkün.

Hollanda’ya Kargo ile Gönderilemeyecek Ürünler

Hollanda’ya kargo ile gönderilemeyecek ürün gruplarının olduğu, kargo gönderimi yaparken gözden kaçırılmamalıdır. Türk Ticaret Kanunu tarafından yasaklanmış hiçbir ürün veya mal grubu Hollanda’ya kargo ile gönderilemeyeceği gibi, yanıcı ve yakıcı gönderiler de kabul edilmemektedir.

Mevzuat Hükümlerine Uygunluk

Hollanda’ya hava kargo gönderimi yaparken göz önüne alınması gereken kurallar ve mevzuat hükümleri bulunmaktadır. Türkiye ve Hollanda devletleri arasında havayolu kargo taşımacılığını yaparken, ülkenin gümrük ve vergi mevzuatlarına dikkat edilmelidir. Bu yüzden gümrük tarifelerine de mutlak surette uyma yükümlülüğü vardır. Aksi bir durumda gönderiniz ülkeye kabul edilmez.

Uzakları Sizin İçin Yakın Ediyoruz

SmallCargo anlık olarak adrese teslim kargo fiyatını vererek sizi kötü sürprizlerden korur. Üstelik firmamız, bugün dünya üzerindeki Hollanda dahil birçok ülkeye istediğiniz ürünü, istediğiniz an ulaştırıyor ve bu taahhüdü de başarıyla yerine getiriyoruz.

Hollanda’ya uçak kargo ile gönderilecek bir gönderi Türkiye’nin birçok şehrinden aynı gün içinde yola çıkabilmektedir. İstanbul’dan Amsterdam’a, Amsterdam’dan İstanbul’a hava kargo ile gönderileriniz tam zamanında sahibinin elinde.

Yeni İstanbul Havalimanı’ndan kalkan bir uçağa vereceğimiz kargonuz en geç üç gün içinde Hollanda’da bir eve, üniversiteye, kuruma ya da ofiste muhatabının eline ulaşabiliyor. Siz kargonuzu SmallCargo.com’a teslim edin ve güvenle kargonuzun teslim edilmesini bekleyin.

Güvenilir Çözüm Ortakları

SmallCargo.com yurtdışı kargonuzu DHL, FEDEX, UPS, TNT ile taşıtmaktadır

Hava Kargoda Müşteri Beklentileri

Hollanda’ya kargo hizmetinde havalimanından havalimanına yapılan gönderi, havalimanından adrese yapılan gönderi ya da adresten havaalanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. SmallCargo bu saydığımız tüm kargo gönderi seçeneklerinde profesyonel bir yol izleyerek, müşterileri için tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle müşterilerin tüm normal ve acil nitelikli gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kargo firmamız sürekli çalışmaktadır. Bu nedenle, uçak kargo gönderilerinizi ve işleyiş planlamalarını, kargo operasyonları dâhilinde ve sonuç odaklı bir şekilde yapmaktadır.

Hollanda’ya ve 210+ ülkeye göndermek istediğiniz yurtdışı hava kargolarınız SmallCargo güvencesinde…

İhtiyacınız neresiyse, işiniz neredeyse, evrak ya da farklı bir mal gönderimi yapacaksınız çözümleriniz SmallCargo’da…

Siz isteyin uzaklar yakın olsun…

 

Copyright 2021 SmallCargo. Her hakkı saklıdır.

limonagaci
Fiyat Al Whatsapp